23 Lipca Dzien 9


początek | wstecz | dalej | koniec

Przedostatni dzień.. Rano, zaraz po śniadaniu, wypełnialiśmy ankiety dotyczące wymiany i rozmawialiśmy z naszymi liderami o tym, co się nam podobało, a co nie. Podczas programu porannego, niestety już ostatni raz, zatańczyliśmy układ do piosenki obozowej. Tak się wszystkim podobała, że w czasie tańca śpiewaliśmy ją razem z wykonawcą. Resztę czasu przed obiadem spędziliśmy na grach i zabawach, po czym rozpoczęliśmy przygotowania do wieczoru specjalnego, na który wszyscy czekali cały tydzień - "Wieczór Gwiazd - Celebrity Night".

Zanim jednak nastąpił wieczór gwiazd, zafundowaliśmy sobie odrobinę rozrywki w Aquaparku do Gdyni. Wszyscy wybawiliśmy się tam jak małe dzieci i cali poobijani, od tamtejszej atrakcji tzw. rwącej rzeki, wróciliśmy do ośrodka na kolację.

W końcu nastał wyczekiwany przez nas wszystkich wieczór, na którym każdy był przebrany za jakaś sławną postać. Robiliśmy sobie zdjęcia, każdy się zaprezentował, przy czym bardzo dobrze się bawiliśmy. Niektórych osób nie można było poznać, więc zastanawialiśmy się kto to tak naprawdę jest. Ukoronowaniem "Celebrity Night" były wybory, między innymi na najlepszy strój - była to jedna z sześciu kategorii. Każdy ze zwycięzców otrzymał różne nagrody, zarówno coś słodkiego, gadżety pochodzące z każdego państwa, ale także pamiątkowe szarfy i wiele oklasków.

Tego wieczoru wszystkie gwiazdy pozasypiały bardzo szybko, co niezmiernie ucieszyło naszych liderów! ;)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23